Ми використовуємо файли cookie. Продовжуючи використовувати наш сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфіденційності.

header

Англійська онлайн

Твоя мета - наша місія
image

заняття 1 на 1, в парі чи мінігрупі

image

тривалість уроку 50 або 90 хвилин

image

графік і місце обираєш ти

image

індивідуальний підбір програми

header
Записуйтеся на безкоштовний пробний урок

Ваше повідомлення надіслано

Привіт! Ми онлайн-школа англійської, яка підлаштовується під тебе

Наша місія - довести тебе до твоєї мети. Знаємо, що це можливо, якщо навчання буде для тебе комфортним. Тому у нас ти можеш обирати все під свій ритм життя: формат навчання, матеріали, за якими буде цікаво працювати саме тобі, теми, які будеш проходити, графік, викладача тощо. Тож давай подивимося, що можемо тобі запропонувати ;)

Обирай потрібний курс англійської онлайн

header
Загальний курс А1-В1

Зручний формат курсів на основі британських програм навчання з інтерактивними завданнями, аудіо, відео та автоматичною перевіркою вправ.

Вивчайте слова в ігровій формі в мобільному застосунку або на комп'ютері. Потрібно лише зареєструватися.

image

Проходьте теми наперед самостійно та присвятіть урок практиці та розбору питань - так зможете пройти курс в 2-3 рази швидше!

Інші онлайн-курси англійської:
  • для роботи (бізнес, IT, медицина та ін.)
  • для дітей (від 12 років)
  • підготовка до екзаменів (НМТ, ЄВІ, IELTS, TOEFL, CAE, FCE, CPE, KET та ін.)
  • високі рівні (B2-С2) та інші курси за твоїм запитом
header

Обирай зручний формат під свій ритм життя

в мінігрупі

графік: 2 рази на тиждень по 90 хв

від 230 грн

за урок 90 хв

індивідуально

графік: підлаштуємось під тебе

від 330 грн

за урок 50 хв

В ПАРІ

графік: підлаштуємось під тебе та твого buddy

від 220 грн

за урок 50 хв

header

Плюс безкоштовні бонуси

image
пробний урок 30 хвилин*

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. A amet architecto blanditiis, cumque deserunt dolore eaque, eligendi et excepturi illo ipsa libero minima molestiae numquam placeat, similique unde? Doloremque, quidem!

image
доступ до платформи 24/7 та/або інших матеріалів

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Exercitationem, laborum saepe. Ad amet asperiores corporis fuga fugiat, harum, itaque libero necessitatibus porro qui quo, quos sapiente sint sunt velit vitae!

image
безлімітні розмовні клуби (а це ще до +3 безкоштовних уроки щотижня)

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Exercitationem, laborum saepe. Ad amet asperiores corporis fuga fugiat, harum, itaque libero necessitatibus porro qui quo, quos sapiente sint sunt velit vitae!

image
сертифікат онлайн-школи після закінчення навчання

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Exercitationem, laborum saepe. Ad amet asperiores corporis fuga fugiat, harum, itaque libero necessitatibus porro qui quo, quos sapiente sint sunt velit vitae!

*Безкоштовний пробний урок діє тільки на заняття з локальним викладачем
header

Ви отримуєте

Кращого викладача

Індивідуальну програму

Інтерактивні онлайн уроки англійської

Акції та знижки

Ваш викладач

Підберемо викладача, враховуючи ваші побажання. Ви зможете познайомитися зі своїм викладачем на безкоштовному пробному уроці.
image

Готовий стати вашим кращим другом

image

Має вищу філологічну освіту

image

Має міжнародні сертифікати

image

На 1001% зацікавлений у вашому результаті

image

Спілкується з носіями мови

image

Викладає більше 3 років

header

Часті питання

- Ви можете здійснювати платежі онлайн через особистий кабінет, онлайн-інвойс чи на розрахунковий рахунок.

- Так, для цього нас необхідно попередити за 2 години в робочий час. Якщо ж ви займаєтеся в групі, відміна заняття можлива так само за 2 години в робочий час усією групою.

- Ні, до 25% запланованих занять на місяць ви можете скасувати в разі форс-мажорних ситуацій безкоштовно. Для цього нас необхідно попередити перед уроком або протягом перших 10 хвилин заняття. Якщо ви займаєтеся у групі, заняття вважатиметься проведеним, але ви зможете переглянути його у записі та пройти самостійно на платформі.

- Для зручності ми радимо займатися, використовуючи комп'ютер або ноутбук. Якщо немає такої можливості, ви можете займатися через телефон або планшет, але деякі функції можуть бути недоступні.

- Індивідуальні заняття англійською онлайн дозволяють зосередитися конкретно на ваших цілях та потребах, окрема програма складається для кожного студента. У нас є більше 10 напрямків курсів англійської онлайн для різних цілей, включаючи загальний курс, підготовку до співбесіди, бізнес-англійську, IT, медицину, готельно-ресторанний бізнес, підготовку до ЗНО, міжнародні екзамени тощо. Понад 3000 наших студентів оцінили переваги вивчення англійської по скайпу в Україні та за її межами.

header
Відгуки
Навчання ще не закінчив, але вже можу рекомендувати ICan Language School, оскільки відмінно підібрані навчальні матеріали доступні онлайн і є інтерактивними. Також хотів би відзначити викладача Сніжану, яка докладає значних зусиль для того, щоб на англійському заговорив навіть такий old school, як я).
image
Віктор Лисий
юрист, м Київ
Відмінна школа, приємні викладачі, цікаве і, як бачу по своїх результатах, ефективне викладання. Займаюся вже більше 1.5 року, всім рекомендую.
image
Дмитро Гирич
фізичний реабілітолог, м. Киев
Я вчу англійську вже більше 10 років (в школі, університеті, пару курсів), але тільки в ICan я почала отримувати відчутні результати. Тепер я читаю статті по моїй професії, слухаю відео і найголовніше - я більше не боюся англійської, не боюся на нього говорити. Особливо мені подобається, що в школі є вибір як загальноосвітнього, так і спеціалізованої англійської. Я вибрала саме спеціалізований напрямок. Викладач Валентина намагається зробити урок насиченим, знаходить цікаві матеріали. В цілому можу школу сміливо рекомендувати.
image
Галина Яворська
маркетолог, м. Харьков