Ми використовуємо файли cookie. Продовжуючи використовувати наш сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфіденційності.

Договір оферти

Цей Договір є публічним Договором-офертою (пропозицією), що адресована будь-якій особі, що здійснює доступ до інтернет-ресурсу www.ican-school.com (далі — «Сайт») та інформаційно-консультаційних послуг з вивчення іноземних мов (далі - “Послуги”), що надаються ICan через Сайт (далі — «Користувач»).

1. АКЦЕПТ І ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

1.1. Використання Послуг Користувачем регулюється цим Договором. Предметом цього Договору є використання Користувачем Сайту і надання Користувачеві інформаційно-консультаційних послуг з вивчення іноземних мов за умови їх оплати Користувачем.

1.2. Положення цього Договору, а також інші правила, умови та вимоги, розміщені на Сайті, визначають порядок користування Сайтом і Послугами, а також визначають права і обов'язки Користувача та ICan. Всі такі правила, умови і вимоги вважаються включеними в цей договір за допомогою посилання і є його невід'ємною частиною.

1.3. При оплаті Користувачем Послуг, пропонованих на сайті і/або використанні Послуг або його окремих функцій, вважається, що Користувач прийняв цей Договір в повному обсязі, без всяких застережень і винятків (акцепт Користувача). Якщо Користувач не згоден з будь-якими з положень цього Договору, Користувач не має права використовувати Послуги.

1.4. Цей Договір набирає чинності з моменту вираження Користувачем згоди з його умовами в порядку, передбаченому п. 1.3 Договору. Після його вступу в силу, Договір може бути змінений ICan без будь-якого спеціального повідомлення, нова редакція Договору вступає в силу з моменту його розміщення на Сайті, і діє з моменту такого розміщення, якщо інше не передбачено такою новою редакцією Договору.

2. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ СТОРІН

2.1. ICan зобов'язується:

2.1.1 В узгоджені терміни надати послуги Користувачеві належним чином відповідно до умов цього Договору.

2.1.2. Не розголошувати конфіденційну інформацію і дані, надані Користувачем у зв'язку з виконанням цього Договору, не розкривати та не розголошувати такі факти або таку інформацію (крім інформації загальнодоступного характеру або інформації, наданої Користувачем при реєстрації на Сайті) якій-небудь третій стороні без попередньої письмової згоди Користувача.

2.1.3. Забезпечити Користувача необхідними навчальними матеріалами.

2.2. ICan має право:

2.2.1. Користуватися послугами будь-яких фізичних і юридичних осіб з метою своєчасного та якісного виконання зобов'язань за Договором.

2.2.2. Призупинити надання послуг у разі неотримання оплати від Користувача у термін, встановлений Договором.

2.2.3. Призупинити надання послуг у разі регулярного перенесення занять з боку Користувача (більш ніж 25% запланованих занять на місяць) та/або порушення загальноприйнятих моральних норм поведінки Користувачем під час

отримання Послуг.

2.2.4. Вести фіксацію аудіо-відео-занять з метою контролю і поліпшення якості навчання.

2.2.5. Використовувати електронну адресу, номер телефону, логін Skype та інші дані, які Користувач надав при реєстрації на сайті та впродовж подальшої комунікації, для відправки Користувачеві інформаційних та рекламно-інформаційних матеріалів, в тому числі з метою інформування користувача про діяльність ICan та хід виконання договору. Реєструючись на Сайті/або використовуючи сервіси ICan, Користувач дає згоду на обробку його персональних даних ICan або залученими ICan третіми особами для цілей виконання умов цього Договору.

2.2.6. Відмовити Користувачеві в наданні та продовженні послуг без пояснення причин відмови.

2.2.7. Відмовити Користувачеві в наданні доступу до розмовного клубу, якщо він не відповідає мовному рівню Користувача.

2.2.8.Закрити Користувачеві доступ до платформ та інших матеріалів у разі проведення останньої консультації 14 днів тому і більше.

2.3. Користувач зобов'язується:

2.3.1. Надати ICan всі відомості і дані, запитувані на Сайті або безпосередньо ICan, необхідні для надання послуг, в тому числі зареєструвати особистий кабінет на Сайті.

2.3.2. Не розголошувати конфіденційну інформацію та інші дані, надані ICan у зв'язку з виконанням цього Договору, не розкривати і не розголошувати такі факти або інформацію (крім інформації загальнодоступного характеру) будь-якій третій стороні без попередньої письмової згоди ICan.

2.3.3. Оплатити Послугу на засадах 100% передплати за 2 (дві) години до початку заняття в робочий час або раніше.

2.3.4. Відправити фотографію квитанції або скріншот оплати на електронну пошту ican.lang@gmail.com у разі, якщо Користувач поповнив баланс не через особистий кабінет на Сайті. Платіж не зараховується на баланс, поки не надіслана квитанція.

2.3.5. З’являтись у домовлений час та місце надання Послуги.

2.3.6. Виплатити ICan плату за заняття, що не відбулось, у повному розмірі у разі неможливості виконати цей Договір, що виникла не з вини ICan.

2.3.7. Якщо в установлений час початку занять (плюс 5 (п'ять) хвилин) Користувач не отримує дзвінка від викладача, він зобов'язаний негайно зв'язатися з ICan в порядку, передбаченому пунктом 3.1.2. цього Договору. Заняття, які не відбулися з вини викладача, переносяться в повному обсязі на інший зручний для Користувача час.

2.3.8. Почекати на викладача 15 хвилин, якщо у Користувача призначений урок в неробочий час офісу, і викладач не виходить на зв'язок. Якщо викладач не з'являється, Користувач зобов’язаний повідомити про це ICan у порядку, передбаченому пунктом 3.1.2 цього Договору.

2.3.9. Не передавати дані доступу до курсів, платформ, матеріалів, посилань, які надає ICan, третім особам, без згоди ICan.

2.4. Користувач має право:

2.4.1. Вимагати від ICan виконання зобов'язань за цим Договором у строк та з належною якістю, якщо інше не передбачено умовами цього Договору.

2.4.2. Направити запит про заміну викладача із зазначенням причини такого запиту. У цьому випадку ICan має право прийняти рішення про заміну викладача.

2.5. ICan та/або Користувач мають право змінити розклад занять (перенести заняття на інший час та/або дату), попередивши про це іншу сторону в робочий час (з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 20:00 за київським часом, в суботу за 09:00 до 18:00 за київським часом) не менше, ніж за 2 (дві) години до початку заняття. В такому разі заняття не вважається проведеним.

2.6. ICan та/або Користувач мають право попередити про відміну або перенесення до 25% запланованих занять в місяць менше, ніж за дві години до початку заняття або впродовж перших 10 хвилин заняття у зв’язку з виникненням форс-мажорних обставин. У разі попередження про настання таких обставин заняття не вважається проведеним.

2.6.1. При заняттях з плаваючим графіком число уроків на місяць рахується як середня кількість за 2 останніх місяці занять.

2.7. У разі, якщо Користувач не має можливості користуватися Послугами, він має право заморозити суму на період до 6 місяців після дати проведення останнього заняття або відправити запит на повернення залишку. У разі неотримання такого запиту впродовж 6 місяців з дати проведення останнього заняття кошти, які залишилися, зараховуються на баланс ICan і поверненню не підлягають. У випадку повернення коштів комісія сплачується за рахунок отримувача.

3. ПОРЯДОК ПОВІДОМЛЕНЬ

3.1. Способи повідомлень Користувача про перенесення або скасування занять:

3.1.1. У разі зміни розкладу за ініціативи школи або інформування іншого характеру Користувач отримує дзвінок або повідомлення на один з вказаних ним каналів (електронна пошта, номер телефону, Skype, Viber, Telegram тощо).

3.1.2. У разі зміни розкладу за ініціативою Користувача або інформування іншого характеру Користувач зобов’язаний повідомити ICan через один з каналів:

зателефонувати за номером: +380671559542;

написати повідомлення на адресу електронної пошти: ican.lang@gmail.com ;

написати повідомлення на Skype ID ican.lang або в чат-боті на Сайті.

3.2. Дзвінки по телефону приймаються в робочий час: з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 19:00 за київським часом, в суботу з 10:00 до 16:00 за київським часом, окрім державних вихідних.

3.3. При заняттях за домовленістю дата і час кожного уроку узгоджується за день до заняття або раніше.

4. ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ

4.1. ICan не відповідає за неможливість або неякісне надання послуги у зв'язку з відсутністю у Користувача необхідного програмного забезпечення або технічні проблеми з Інтернетом.

4.1.1. Мінімальні технічні вимоги:

Операційна система: Windows 7 OS X 10.10, IOS 12.2, Android 5;

Процесор: Intel Core i3 або аналоги;

Оперативна пам'ять: 4 ГБ;

інтернет-з'єднання: 3 Мбіт/сек;

Наявність мікрофона;

Браузер Google Chrome останньої версії.

4.1.2. Рекомендовані технічні вимоги

Windows 7 OS X 10.10, IOS 12.3, Android 5 і вище;

Процесор: Intel Core i5 або аналоги;

Оперативна пам'ять: від 6 ГБ;

інтернет-з'єднання: від 10 Мбіт/сек;

Наявність Вебкамери і гарнітури з мікрофоном;

Браузер Google Chrome останньої версії.

4.1.3. Налаштування робочого місця:

Закрити всі програми, які можуть займати більшу частину інтернет-каналу (такі як файлообмінники);

Для проведення заняття Користувач повинен забезпечити доступ до мікрофону і камери на своєму технічному пристрої.

5. ФОРС-МАЖОР

5.1. ICan та Користувач не несуть відповідальності за повне або часткове невиконання ними своїх зобов'язань за цим Договором, якщо таке невиконання стало наслідком обставин непереборної сили (форс-мажор), а саме: повені, інших стихійних лих, військових дій, постанов і рішень органів державної влади чи інших подій. Належним підтвердженням наявності форс-мажорних обставин та їх тривалості для Сторін є довідка, що видається уповноваженими органами.